SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 1- Baskılı karton bardak siparişi alıyormusunuz ?

   Cevap: Kağıt bardak  ürünlerimiz standart baskılı desenli olup, özel baskılı karton bardak siparişi alınmamaktadır. Ürünler sayfamızdan karton bardak modellerimize ve  desenlerimize bakarak sipariş verebilirsiniz. Fiyat teklifi için lütfen link sayfamızı ziyaret ediniz.

 • 2- Aycup firmanızın ürün tedarik anlayışı nedir?

   Cevap: Bütün yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek ürün gamını yükselterek Aycup® Ambalaj firmamızı Türkiye'nin sayılı markalarından birisi haline getirdik.

  Karton bardak kullanıcısı müşterilerimizin karton bardak, kullan at ürünler ve ofis malzemelerini eksiksiz karşılamak için yoğun çaba sarf etmeyi amaç ediniyoruz.

  Aycup® kaliteli ham maddeden üretilen kağıt bardaklar ve kullan at ürünlerini siz değerli tüketicilere sunmayı kendisine esas edinmiştir.

  Sizde ürünlerimizden kullanarak farkımızı hissedebilirsiniz.

  Sipariş ve bilgi kanallarımız;

  Telefon: 0216 424 10 69

  Mail: info@aycup.com.tr

  Web : www.aycup.com.tr

 • 3- Kullan at ürünleri satış ve sonrası hakkında bilgi veriniz?

   Cevap:

  Aycup  olarak "Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir."

  Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen başta karton bardaklar ve kullan at ürünleri siz değerli tüketicilerimizin kullanımına  sunuyoruz.

  Uzman kadromuz ile tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle ürün garantimiz bulunmaktadır.

  Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile doğru malzemeyi kullanarak siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
  Aycup® ürünlerini ,her türlü sıcak ve soğuk içecekler için güvenle kullanabilirsiniz. Hızlı şekilde tedarik edilip kullanılmaya her zaman hazırdır.


 • 4- Karton bardak kullanım alanları nerelerdir?

   Cevap: Karton bardaklar, evinizin rahatı dışında çoğunlukla sıcak içecek tüketimi için en ideal çözüm tek kullanımlık karton bardak. Ofiste, metroda, kahve dükkanlarında, hava alanlarında, şehirler arası otobüslerde  ve aklımıza gelebilecek daha bir çok alanda sık olarak kullanılmaktadır.

 • 5- Neden Karton Bardak Kullanmalıyız?

   Cevap:  İlk olarak kesinlikle hijyeniktir. Sadece siz kullanırsanız.

  • Pratiktir. Kullanım sonrası iş gücü gerektirmez (Yıkama, temizleme)
  • Doğa dostudur. 100% geri dönüşümlüdür. Yani kağıttan imal edilir.
  • Yatırım gerektirmez. Maliyeti düşüktür.
  • Karton bardaklar kullanıcılar tarafında memnuniyet hissi bırakır.

  Genel olarak kullanıcılar üzerinde bıraktığı etkileri sıraladığınızda karton bardak kullanımının iş gücü ve maliyet açısından büyük avantaj kazandırdığını söyleyebiliriz.

  Siz de ofisinizde ya da iş yerinizde karton bardak kullanımına bir an önce başlamak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurarak siparişinizi bize iletebilirsiniz.


 • 6- Geri Dönüşümlü Karton Bardak Nedir?

   Cevap: Geri Dönüşümlü Karton Bardak Aycup® karton bardak ürünleri doğaya %100 geri dönüşümlü yapısı ile büyük ölçüde ekonomiye ve çevreye katkı sağlamaktadır. Çevreye duyduğumuz hassasiyet ve kağıt üretim teknolojisi ile karton bardakları doğaya tamamen geri dönüşümlü hale getirmiştir.  Aycup® kağıt bardak ürünleri ,çevre bilinci hassasiyeti ve insan sağlığının gerektirdiği ölçüleri hissederek doğaya en zararsız ürünleri kullanmaktadır. Aycup®  firması, ulusal ve uluslararası rekabet edilen ve globalleşen dünyada ,yenilikçi ve çevreye saygıyla çalışan bir kuruluştur. Bu nedenle doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanarak çevreyi kirletici unsurları kaldırmak için yoğu çaba sarf etmektedir. Aycup® gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı korumayı kabul etmiştir.

 • 7- Kullan At Ürünleri Satış ve Tedariği ;Nasıl Olmalıdır? Firmanız Nasıl Yapmaktadır?

   Cevap: Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir.

  Satışını yaptığımız karton bardakları dünya standartlarındaki kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  Tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destek ile garantimiz bulunmaktadır. Oluşturduğumuz güven, geniş ürün yelpazesi ve uzman kadro ile çözüm üreterek doğru malzemeyi kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
  Aycup,  kullan at ürünleri, karton bardaklar, plastik bardaklar, tahta karıştırıcılar, plastik karıştırıcılar her türlü sıcak ve soğuk içecekler için güvenle kullanabilirsiniz.  Ürünlerimiz hızlı şekilde tedarik edilip kullanılmaya hazırdır.

 • 8- Kullan At Ürünleri Kullanım Alanları Nerelerdir?

   Cevap: Camdan sonra en güvenilir sağlıklı ürünlerdir. Kullanılıp alıştıktan Sonra vazgeçilmezdir. Bir çok dünya ülkesi gibi Türkiye'de Yaygın Olarak Tercih edilmektedir. Hızlı Yaşamın Yoğun Olarak yaşandığı Ofis, iş yeri, fabrika, otel, Özel Davetler, yolcu Taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekanda kullanılır. Hızlı şekilde tedarik edilen ,hemen kullanıma hazır pratik ürünlerdir.

 • 9- Karton bardak, kağıt bardak, zararlı mı?

   Cevap:

  Her fırsatta uzmanlar ve doktorlar; karton bardak zararlı kanserojen maddeler içeriyor kullanmayın diyerek karton bardak kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Aycup karton bardak, olarak biz bu yanlı yayınların maksatlı bir şekilde yapıldığına inanıyoruz. En sağlıklı kullan at ürünü tabi ki cam'dır. Camdan sonra ne kullanabiliriz diye uzmanlara sorarsak ve ya soruyu değiştirerek sorarsak siz camın alternatifi ne kullanıyorsunuz denildiği zaman cevap verilememektedir. Plastik bardak, köpük bardak, ve karton bardak  seçimlerinden hangisiniz kullanmalıyız. Sizce hangisi insan sağlığını olumsuz yönde etkilemez. Bizce 3 seçenekten en mantıklısı kağıt dır. Ya sizce ?

  Aycup Ambalaj olarak biz; karton kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
 • 10- Karton bardak üretim aşaması nasıldır ?

   Cevap:

  Karton bardak üretimi 3 aşamada olmaktadır. 1 aşama karton bardağın yan duvarını şekillendirmek
  2 aşama karton bardağın alt taban kağıdının yan duvar kağıdı ile birleştirilmesi
  3 ve en son aşama üst dudak kıvırması ve alt taban kıvrımının yapıştırılması olarak bardak formunun oluşturulmasıdır.