SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 1- Baskılı Karton Bardak Siparişi Alınıyor mu ?

   Cevap:

  Karton Bardak Ürünlerimiz

  Standart baskılı ( hazır ) desenli olup, özel baskılı karton bardak siparişi alınmamaktadır. Ürünler sayfamızdan karton bardak modellerimize ve desenlerimize bakarak sipariş verebilirsiniz. Fiyat teklifi için lütfen  FİYAT TEKLİFİ  sayfamızı ziyaret ediniz.

 • 2- Aycup ® Firmasından Nasıl Ürün Tedarik Ederiz ?

   Cevap:

  Nasıl Karton Bardak Siparişi Almaktayız.

  Sizde ürünlerimizi kullanarak farkımızı hissedebilirsiniz. Ürünlerimizi kullanmanız için yapmanız gereken yol telefon, mail veya hızlı şekilde fiyat almak için fiyat teklifi butonunu kullanmanız olacaktır. 

  Sipariş ve bilgi ve fiyat teklifi kanallarımız    Mail: info@aycup.com.tr   Fiyat Teklifi Al:  https://www.aycup.com.tr/siparis-formu

  Web İletişim : www.aycup.com.tr/iletisim    Telefon: 0 216 424 10 69 

 • 3- Karton Bardak Kullanım Alanları Nerelerdir ?

   Cevap:

  Karton Bardak Kullanım Alanları Nerelerdir ?

  Karton bardaklar ev ve ev dışı tüketim olarak çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Örnek verirsek ; Özel davetler, şirket genel merkezleri, ofisler, fabrikalarda,  endüstriyel alanlarda, restoranlarda, kahve ve çay dükkanlarında, fast food dükkanlarında, süpermarketlerde, eğitim kurumlarında, film, dizi, sinema setleri, platolar, seyahat firmalarında, yemekhanelerde, hastanelerde, kantinlerde, sağlık merkezlerinde ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kullanılmaktadır.

 • 4- Neden Karton Bardak Ürünlerini Kullanmalıyız ?

   Cevap:

  Neden Karton Bardak Kullanmalıyız ?

  Karton bardaklar hijyeniktir, sadece siz kullanırsanız, pratiktir. Kullanım sonrası iş gücü gerektirmez (yıkama, temizleme). Doğa dostudur.  Yatırım gerektirmez. Maliyeti düşüktür. Siz de ofisinizde ya da iş yerinizde karton bardak kullanımına bir an önce başlamak istiyorsanız hemen fiyat teklifi formunu doldurup, ardından siparişinizi bize iletebilirsiniz.  FİYAT TEKLİFİ AL

 • 5- Karton Bardak ve Kullan-At Ürünlerin Satışı

   Cevap:

  Karton Bardak ve Kullan-At Ürünlerin Satışı

  Satışını yaptığımız karton bardaklar ve kullan at ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destek ile garantimiz bulunmaktadır. Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile uzman satış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünlerimize hızlı şekilde sipariş verip satın alabilirsiniz.


 • 6- Karton Bardak Zararlı mı ?

   Cevap:

  Karton Bardak Kağıt Bardak Zararlı mı ?

  Karton bardak zararlı değildir. En sağlıklı kullan at ürünü tabi ki Cam' dır. Cam ürünü dışında tek kullanımlık ürün ne kullanabiliriz  ? sorusuna  Biz; karton bardak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aycup ®

 • 7- Karton Bardak Üretim Aşaması Nasıldır ?

   Cevap:

  Karton Bardak Üretimi 3 Aşamada Olmaktadır.

  1. aşama karton bardak yan duvarını şekillendirmek.
  2. aşama karton bardak alt taban kağıdının yan duvar kağıdı ile birleştirilmesi
  3. ve en son aşama üst dudak kıvırması ve alt taban kıvrımının yapıştırılması olarak bardak formunun oluşturulmasıdır. 
  Daha fazla bilgi ve detay için Blog sayfamızı inceleyiniz.


 • 8- Karton Bardak Ürünlerini Nereden Satın Almalıyız ?

   Cevap:

  Karton bardakları, karton bardak üreten firmalardan, tedarik etmeniz sizin açınızdan daha iyi olur.

  Nedeni; Bildiğiniz daha önce kullandığınız karton bardak üreten firmalardan direkt olarak almanızı tavsiye ediyoruz.
  Karton bardakla ilgili bir sıkıntınızda üretici firma ile görüşmeniz halinde sorunu kısa sürede çözüme ulaştırılacağını biliyoruz.
  Lütfen karton bardak ürünlerini, alırken güvenilir ve markalı ürünleri tercih ediniz.   Karton Bardak Fiyat Teklifi Alın.

 • 9- Karton Bardak Tutamacı Hakkında Bilgi Verirmisiniz ?

   Cevap:

  Karton bardak tutamacı

  Genellikle kraft kartondan imal edilir.
  Sıcak içeceklerde karton bardağın eli yakmaması için kullanılır.
  Bir kaç defa kullanılabilir. Genellikle 9 oz 12 oz 16 oz ve 20 oz kağıt bardak grubunda tüketilir.
  Karton bardak tutacağı baskılı veya baskısız olarak satılmaktadır.
  Daha fazla detay için İLETİŞİM kanallarımızdan bize ulaşınız.
  www.aycup.com.tr

 • 10- 11 cm Tahta Karıştırıcı Özellikleri Nedir ?

   Cevap:

  11 cm Tahta Karıştırıcı

  Tahta karıştırıcı boyu 11 cm ölçüsündedir. Paket içeriğinde 500/750 veya 1000 adet olarak satışı yapılır. 11 cm tahta karıştırıcı plastik karıştırıcılara nazaran daha sağlıklıdır. Natural olduğu kadarda ekonomiktir. Enerjiden ve sudan tasarruf sağlar.  Pürüzsüz ahşaptan yapıldığı için kullanışlıdır. Gıdaya temas eden maddeler tüzüğüne uygundur. İçeceğin tadını değiştirmez. Sağlık koşullarına uygun şekilde üretimi yapılmıştır. 11 cm Tahta karıştırıcı fiyatlarına İLETİŞİM kanallarımızdan ulaşarak alabilirsiniz. 

 • 11- Plastik Türevli Kullan-at Ürünler Sıcak Materyaller ile Kullanılması Sakıncalı mı ?

   Cevap:

  Plastik Türevli Kullan-at Ürünler Sıcak Materyaller ile Kullanılması

  Plastik bardak, tabak ve benzeri kullan at malzemelerin, sıcak yiyecek ve içecek tüketiminde kullanılmasının sağlığa sakıncalı olduğu uzmanlar tarafından sürekli dile getirilmektedir. Bu sebeple İnsan sağlığı ve çevreyi koruma faktörü geri dönüşümü olan kağıt ve karton bardak, bir çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de sıcak ve soğuk her türlü içeceğin satışında tercih edilmektedir. Biz, kullandığınız yiyecek ve içeceklerde cam veya kağıt ürünlerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Aycup ®

 • 12- Aycup ® Markası Kim Adına Kayıtlıdır ?

   Cevap:

  Aycup ® markası Aycup Ambalaj şirketinin tescilli markasıdır.

  Ürünlerimizi sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek tedarik ediniz. Markasız ürünleri Aycup olarak satanlara itibar etmeyiniz.

 • 13- Karton Bardak Ürünleriniz Isı ile Genleşip, Koku, Sızma, Bükülme ve Çatlama Yapıyor mu ?

   Cevap:

  Aycup ® karton bardak ürünleri Isıya dayanıklıdır. 115-121 °C aralığında ısıya maruz kaldığında şeklinde bozulma olmaz.

  Aycup ® kağıt bardak ürünlerini kullanım esnasında akıtma, sızdırma, bükülme, çatlama ve benzeri sorunlar yoktur. Ürünlerimiz hiç birinde koku yapma riski bulunmuyor. Ürünlerimize detaylı olarak ÜRÜNLERİMİZ sayfamızdan inceleyiniz.

 • 14- Karton Bardakların İç Yüzeyinde Bulunan Parlak Madde Nedir ?

   Cevap:

  Karton Bardakların İç Yüzeyinde Bulunan Parlak Madde 

  Karton bardak üretiminde kullanılan özel kağıt selülozdan üretilir. İç yüzeyine bulunan parlak madde polietilen' dir.  
  Kağıt bardak ürünlerinde kullanılan ham maddeler, uluslararası kalite standartları SGS FDA uygun, PE kaplamalı çevre dostu ürünler olmalıdırKarton bardaklarda en çok tercih edilen renk, doğal beyaz (Nova) dır.   Aycup ®

 • 15- Tek Kullanımlık Ürünler ve Karton Bardakları Kurumsal Firmamıza Nasıl Temin Ederiz ?

   Cevap: Günümüzde İş yaşamında, insan hayatının büyük bir bölümü ofislerde geçmektedir. Şirketlerde işler süreklilik gerektirir. Bu sebeple hızlı iş yaşantısına uygun tek kullanımlık( to go) araçlar ve gereçler mekanlara adapte olmuştur. Enerjiden ve zamandan tasarruf sağlayan kullan at ürünler artık ofislerin en büyük yardımcısıdır. Ofisinizin ihtiyacı Aycup ® Markalı karton bardakları sitemizden sipariş verebilirsiniz.

  Fiyat Teklifi Almak İçin TIKLAYINIZ

 • 16- Sosyal Medyadan Sizi Takip Etmek İstiyoruz ?
 • 17- Kağıt bardak satın alırken kullanılan OZ ölçüsü ne demek ?

   Cevap: Karton bardaklarda sıklıkla tüketicilerin karşılaştığı ölçü birimi Oz' dur. Oz, tüm dünyanın kabul ettiği universal ölçü birimidir.

  1 Mililitre (ML ) Nedir ? Sıvı ve likit ürünlerde genel olarak kullanılan ölçü birimi litredir. 1 litrenin 1000/1 1 mililitredir. Karton bardak Oz ölçüsü ile alakalı Wikipedia yazımızı inceleyiniz. 1 Oz Kaç ML ? Yaklaşık olarak 1 Oz = 29.57 ml’ ye eşittir. Kullanmış olduğunuz karton bardakların kaç ml denk geldiğini; küçük bir hesapla Oz ölçüsü ile x 29,57 ml birimi çarparak bulabilirsiniz.

  Blog sayfamızdan daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız. >> Blog 

 • 18- Aycup karton bardak firmanızın çalışma saatleri nedir?

   Cevap: Hafta içi ve hafta sonu güncel çalışma saatlerimiz şöyledir ? 

  Pazartesi: 09:30—18:30

  Salı: 09:30—18:30

  Çarşamba: 09:30—18:30

  Perşembe: 09:30—18:30

  Cuma: 09:30—18:30

  Cumartesi: 09:30—13:00

  Pazar: Kapalı

  Karton Bardak

 • 19- Karton Bardak Kaç ml’dir?

   Cevap: Karton bardaklar yiyecek ve içecek sektöründe büyük bir paya sahiptirler. Birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürünler sıcak ve soğuk içeceklerin tüketiminde kullanılır. Özellikle kafe ve gıda ürünü satışı yapılan işletmecilerde büyük bir kolaylık sağlayan karton bardaklar, farklı boyutları ile sunmak istediğiniz içeceğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Karton bardakların mililitre hesaplamaları oz üzerinden yapılmaktadır. 

 • 20- Karton Bardak fiyatı kaç para?

   Cevap: Karton bardak fiyatları, boyutlarına ve kullanılan gramajlarına bağlı olarak fiyatları değişmektedir. Karton bardaklar ve yardımcı ürünler,, kapaklar, karıştırıcılar ayrı ayrı fiyatlandırılıp müşteriye liste olarak sunulmaktadır. Kullanacağınız karton bardak ürününe bağlı olarak fiyat listesini talep ediniz.

 • 21- Bir kolide kaç bardak olur?

   Cevap: Karton bardak kolileri, boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle; 500 adet, 1000 adet, 1500 adet, 2000 adet ve 3000 adet olarak satışı yapılmaktadır.

 • 22- Karton bardak makinesi ve hammadde satışınız bulunuyor mu?

   Cevap: Karton bardak makinesi ve karton bardak hammaddesi satışımız bulunmuyor.