Karton Bardak Satışı

Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen karton bardakları ve yan ürünlerini siz değerli tüketicilerimizin zevkine sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Duyarlı tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır. Duyarlı tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.

Karton bardaklardadüz, beyaz, baskılı, baskısız veya renkli alternatifleri sunan firmamız Aycup ® markalı ürünlerimiz ile çekici tasarımlar sunmaktayız.

Çoğu yerli üretim olan ve satışını yaptığımız karton bardak ürün ölçülerimiz4 oz, 6.5 oz, 7 oz, 7 oz vending, 8 oz, 9 oz ,12 oz, 14 oz,16 oz ,16 çorba kasesi boyutlarındaki ürünlerimizi, profesyonel personelimiz sayesinde kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Satış Sonrası Destek

Uzman kadromuz ile tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle, ürün garantimiz bulunmaktadır.

Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile doğru malzemeyi kullanarak, siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

"Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir.''

Aycup ®