Karton bardakların kullanım alanları, kullan at sınıfında en çok satan çok yönlü ekonomik ürünlerdir. Karton bardaklar günlük kullanıma uygun ve içecekleriniz için tasarlanmış pratik çözümdür. Düz beyaz(baskısız) olarak ve renkli (baskılı) alternatifleri sunan firmamız Aycup ® markalı ürünlerimiz ile çekici tasarımlar sunmaktayız. 

Üstün dayanıklığa sahip olan ürünlerimiz içeceklerinizin yoğunlaşmasını engelleyen dirençli yapısı ile ısı yalıtımı sağlar. 1 sınıf polietilenle içinde bulunan likiti korur. Kağıt bardaklar, hijyenik olup uzun süre sıcak ve soğuk sıvı depolayan gıda sınıfına giren kağıtlardan imal edilir. Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez.

Bilinçli tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.
Karton bardaklar, muadillerine nazaran daha çevreci olup, gıdaya uygun ham madde kullanılan yapısı sayesinde enfeksiyon bulaşmalarına maruz kalınmadığı için gittikçe kullanıcılar tarafından popüler olmaktadır.

Karton bardaklar büyük ölçüde toplumun ve iş hayatının kalabalık mekanlarında kullanılmaktadır. Örneklendirecek olursak ; şirket genel merkezlerinde, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, seyahat firmalarında, yemekhanelerde, kantinlerde, endüstriyel alanlarda, restoranlarda, kahve ve çay dükkanlarında, fast foodlarda, süpermarketlerde, sağlık merkezlerinde ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Aycup ®