Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen tek kullanımlık ürünler ve karton bardak sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla firmamız, 2012 yılında İstanbul Beykoz'da kurulmuştur. Aycup ® markamız ile tek kullanımlık ürün kullanan, faaliyet gösteren şirketlerin karton bardakkağıt bardak, tahta karıştırıcı ürünlerinin satışını yapmaktayız.

2012 yılında kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup ® Karton Bardak yaptığı yatırımlarla markasını karton bardak piyasasına kabul ettirmiş, karton bardak denilince akla gelen lider markası olmuştur.

Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup® Karton Bardak satış firmamız; karton bardak, kağıt bardak, tahta karıştırıcı ve  tek kullanımlık ürünleri cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunmaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en hızlı şekilde tedarik edip zamanında müşterilerimize temin etmek çabası içindeyiz.

Firmamız ambalaj piyasasındaki trendleri sürekli güncel tutarak, kalite farkını her geçen gün geliştirmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerimiz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin kullanıcıların ihtiyaçlarını zamanında ve güvenilir bir şekilde tedarik ederek, iş ortaklarımızın maliyetlerini düşürmek ve onlara zaman kazandırmayı amaçlayan ilkelerimizle çalışmaktayız.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Aycup Karton Bardak olarak temel ilkemiz; faaliyet gösterdiğimiz ambalaj, tek kullanımlık ürünlerimiz ile  tüketicinin beklentilerini karşılayarak yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan en düşük maliyet ile tedariki sağlamaktayız.

Bu doğrultuda;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak,

Ürünün kalite standartlarına uygun tedarik ve satışının devamlılığı sağlamak 'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti'

öncelik verdiğimiz prensiplerimizdir.

 markası Aycup Karton Bardak şirketinin tescilli markasıdır.


Aycup® Karton Bardak - Kağıt Bardak