Tek kullanımlık ürünlerin en popüleri olan karton bardak diğer adıyla kağıt bardak ve yan ürünlerin toptan satışını 2012 yılından itibaren yapan firmamız Aycup® sektörde hızla yoluna devam etmektedir.

Toptan Karton Bardak

Toptan Satış Karton Bardak Firması

Tek kullanımlık ürünlerin en popüleri olan karton bardak diğer adıyla kağıt bardak ve yan ürünlerin toptan satışını 2012 yılından itibaren yapan firmamız Aycup® sektörde hızla yoluna devam etmektedir.

Karton bardak dışında, toptan tahta karıştırıcı, plastik kapak, plastik karıştırıcı tedariğini kurumsal firmaların hizmetine sunmaktadır. Karton Bardak Ürün Satış Boyutları

Web sitemiz üzerinden satılan toptan karton bardak ürün boyutlarımız 4 oz, 6.5 oz, 7 oz, 7 oz vending, 8 oz, 9 oz, 12 oz, 14 oz, 16 oz ve çorba kasesi gruplarıdır.Karton Bardak Tedarik

Kurumsal firmaların tek kullanımlık ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, müşterilerine stokta sürekli bulunan tek kullanımlık ürünleri tedarik etmektedir.

Yaşantımızda eksikliği artık doldurulamayan karton bardaklar, işlerimizi aksatmadan yolunda gitmesini sağlayan ürünlerdir.


Sağlıklı Karton Bardak Ürünleri

Tek kullanımlık ürün kullanımında cam sağlık açısından 1 sırada bulunur. Cam' ın en yakın alternatifi karton bardaklardır.


Karton Bardak Satış

1. sınıf ürün satışı yapan Aycup® karton bardak firmamız, dünya standartlarında üretilen ham maddeler ile imal edilen karton bardakların tedariğini yapmaktadır.  Kullandığımız kağıtların sertifikaları ve gıdaya uygunluk belgeleri bulunmaktadır.Karton Bardak Kullanım Alanları

Tüm sektörlerde kullanılan karton bardaklar; iş, ofis, plaza, fabrika, genel müdürlükler, okullar, hastaneler, kahve satış firmaları, organizasyonlar ve özel günlerde sıklıkla kullanılmaktadır.


Toptan Karton Bardak Satışı

Toptan alım için karton bardak boyutları olarak küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak adlandırılır. Küçük karton bardak boyutları 1 oz’ dan 5 oz’ a kadar, orta boy karton bardaklar 6 oz’dan 12 oz’ a, büyük boy karton bardaklar 14 oz’ dan 26 oz’ a kadar olarak sıralayabiliriz.Daha fazla blog yazımız için sayfamızı inceleyiniz. BLOG

Daha fazla toptan karton bardak ve ürün hakkında detaylı bilgiye iletişim adresinden ulaşınız.


Aycup® Karton Bardak