Karton bardak kullanımı

Tek Kullanımlık Ürünlerin Kullanımı

Tek kullanımlık ürünlerin kullanımı 

Tüketici, iş dünyası ve kamu kuruluşları.. toplum olarak her düzeyde 0 atık projeleriyle beraber tek kullanımlık ürünleri kullanmaya teşvik edilip bu ürünlerin atıklarının nasıl değerlendirilmesi konusunda yaygın bir anlayışa sahiplenmemizi  istiyorlar.
Süpermarketlerdeki yeniden kullanılabilir poşetlerin ücretli olmasından tutunda, tek kullanımlık ürünler piyasasında daha çok sürdürülebilir  nasıl gerçekleştirilir denilerek  küresel ve yerel ölçekte değişim yaşanmaktadır.


Tek kullanımlık karton bardakların geleceği 

Kahve karton bardak, fincanlarının etrafındaki medya çılgınlığı, tek kullanımlık paketlemenin çevresel etkilerine dair artan bir farkındalık ve plastiklerin yemek servisi için kullanılan tek kullanımlık malzemelerde kullanımının ne pratik ne de sürdürülebilir olduğuna dair bir sonuç doğurdu. 


Kahve fincanları atık savaşlarının neresinde ? 

Son zamanlarda medyanın şişirmesiyle karton bardak, kahve endüstrisinin geliştirilmesinde ve büyütülmesinde etkili olmuştur. 
Mümkünse tüketicileri yeniden kullanılabilir malzeme seçmeye teşvik ediyoruz, ancak tüketiciye evden uzakta bir dürtü yiyecek ve içecek alımı için seçenek sunan tek kullanımlık yiyecek servisi ambalajlarına her zaman ihtiyaç duyulacak. Ve soruna sürdürülebilir bir çözüm sağlamak mümkündür. 
Karton bardakların farkındalığının artmasına ve çeşitli sanayi kuruluşlarında ve devlet dairelerinde ve motive edici marka sahiplerinde, cafelerde, ham madde tedarikçilerinde tartışmalara neden oldu.
Karton bardak üreticileri ve distribütörleri soruna çözüm bulmak için çaba sarf ediyor.


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak