Hem yurtdışından, hem de yurtiçi üreticilerden tedarik ettiğimiz ve satışını yaptığımız tek kullanımlık tahta karıştırıcılar paket içerikleri ve kutu adetleri, koli içinde farklılık göstermektedir. Satışını yaptığımız tahta karıştırıcılar özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Dökme ürün diye tabir edilen ve 9 cm, 10 cm, 10.5 cm, 11 cm, 14 cm, 17 cm olarak boyutları satışta olan ölçülerdir.

Tahta Karıştırıcı Satış Firması


Ahşap Karıştırıcı Satışı Ve Tedarik
Hem yurtdışından, hem de yurtiçi üreticilerden tedarik ettiğimiz ve satışını yaptığımız tek kullanımlık tahta karıştırıcılar paket içerikleri ve kutu adetleri, koli içinde farklılık göstermektedir. Satışını yaptığımız tahta karıştırıcılar özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Dökme ürün diye tabir edilen ve 9 cm, 10 cm, 10.5 cm, 11 cm, 14 cm, 17 cm olarak boyutları satışta olan ölçülerdir. Poşetli ve kutulu olarak ambalajlı satışı yapılmaktadır. Sargısız dökme ürün dışında kağıt sargılı tahta karıştırıcı ürün grubu satmaktayız. Çay ve sıcak içecek içerken içeceğinizi tatlandırmak istediğinizde veya kahvenize krema eklediğinizde bu karıştırıcıları gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür

Sargısız ve sargılı tahta karıştırıcı ürün stoklarımızı sorabilir daha fazla bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla ürün ve fiyat bilgisi için info@aycup.com.tr adresine mail atabilir veya web sitemizde sağ üst köşede Fiyat Teklifi butonundan hızlıca fiyatlarımızı isteyiniz.

Tahta karıştırıcı fiyatlarına ulaşmanın bir diğer yolu sipariş hattımız 0542 101 05 99 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.


Ürünlerimiz

İletişim


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak