Kutusunda 500 adet tahta karıştırma çubuğu bulunmaktadır. Pakette çok sayıda çubuk olduğu için içeceğinizi karıştırdıktan sonra hemen yeni bir tane alabilir sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Tahta Karıştırıcı 500'lü Paket

Tahta Karıştırıcı 500 'lü Paket

Toplumun kalabalık ortamlarında her zaman ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olan tahta karıştırıcı, sağlıklı, kullanışlı ve faydalı üründür. Yapısı sağlam, kaliteli olduğu için deforme olmadan, verimli bir şekilde kullanılır. Sağlam ahşap malzemesi ile üretilen tahta karıştırma çubukları %100 ahşaptır.


Dışında bulunan koruyan ambalajı da ürün kadar sağlamdır. Tahta karıştırıcı çubuklar kutulu ambalajın için uzun süre muhafaza edilebilir. Vazgeçilmez tek kullanımlık ürünler arasında sıklıkla tercih edilen tahta karıştırıcı, genellikle sıcak içecekler için kullanılır. Soğuk içeriklerde de kullanılabilir.

Tahta karıştırıcı ürünler, sıcak içeceklerde maksimum performans gösterir. İçecekleri karıştırma sırasında erimez, şekli değişmez ve parçalanmaz. İçeceğe farklı bir tat ve koku vermeyen yapısı sayesinde sağlıklı üründür.


Ahşap tahta karıştırıcı; Paket içerisinde 500 adet bulunan minimal görünümlü, şekli düz tahta çubuktur. Boyu 10.5 cm, genişliği 1 cm, kavak ağacı ahşaptan üretildiği için güvenle kullanılan ürün, kullanıcısına pratiklik sağlar. Özellikle kalabalık ortamlarda kaşık yerine kullanılan en önemli bir alternatiftir. Cam, plastik, karton ya da metal fark etmeksizin tüm bardaklarda ve tüm içeceklerde kullanılır. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla içeceği rahatlıkla karışımını sağlar.


Tahta karıştırıcı çubuklarının kullanılmasındaki en önemli etken, hijyenik kullanım sunmasıdır. Tek kullanımlık ürün oluşu dolayısıyla kullanıldıktan sonra çöpe atılır. Bu nedenle özellikle kalabalık alanlarda sağlıklı ortam sağlar.

Kutusunda 500 adet tahta karıştırma çubuğu bulunmaktadır. Pakette çok sayıda çubuk olduğu için içeceğinizi karıştırdıktan sonra hemen yeni bir tane alabilir sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Tahta karıştırıcı ürünlerimize bakınız. Tahta Karıştırıcılar

Ürünlerimiz

iletişim