Bu nedenle tek kullanımlık ürünlerden çok kullanılan tahta karıştırıcıları kullanmanızı önermekteyiz.

Tahta Karıştırıcı

Tahta Karıştırıcı – Ahşap Karıştırıcı - Faydaları

Ofisler, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezi gibi  kullan at ürünlerinin çok kullanıldığı yerlerde  kullanıcıların sağlığını korumak için tek kullanımlık tahta karıştırıcılar ideal üründür.


Ev ve ev dışı tüketim için su, çay, kahve ile diğer likit sıvıların tüketimlerinde tek kullanımlık ürünlerin tercih edilmesi öneriyoruz.

Tek kullanımlık ürünler karton bardak, tahta karıştırıcı, sayesinde, hastalıklara neden olan bakteri ve virüslerin bulaşması önlenir.

Bu nedenle tek kullanımlık ürünlerden çok kullanılan tahta karıştırıcıları kullanmanızı önermekteyiz.Fabrikalarda, iş yerlerinde, ofislerde, yoğun çalışılan mekanlarda her zaman temiz bir kahve ve çay karıştırıcısı bulmakta güçlük çekilebilir. Bu nedenle tek kullanımlık karton bardaklar ile birlikte kullan at karıştırıcılar tercih edilir.


Hem tahta hem de plastik malzemeden üretilen karıştırıcılar tek kullanımlık oluşundan bakteri ve virüslerin bulaşmasını engeller.

Kalabalık iş yerlerinde çay ve kahvenin en sık tüketilen iki içecek olması sebebiyle tahta karıştırıcılar çok büyük yarar sağlamaktadır.


Tahta Karıştırıcı İçeceklerin tadını bozar mı ?

1.sınıf ahşap malzemeden üretilen tahta karıştırıcılar içeceğinizin tadını değiştirmez endüstriyel madde salınımı yapmaz.

Uluslararası gıda maddeleri normlarına uygun üretilmiş ürünler içecek lezzetini değiştirecek materyaller barındırmaz.

Güvenle sıvıları tüketmenize sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar.

Bir kere kullanıldıktan sonra her daim ihtiyaç duyulur. 500 adetli, 750 adetli ve 1000 adetli paketler ile sürekli tedarik etmekteyiz.


Kullan At Ürünlerde Cazip Fiyat İçin Aycup ®


 


Tahta Karıştırıcılar genellikle karton bardaklar ile birlikte kullanılmaktadır.

Hem karton bardakların hem de tahta karıştırıcıların sağladı yarar ve pratik oluşu ofisler için onları vazgeçilmez hale getirmiştir.

Karton bardaklar ile tahta karıştırıcılar tam bir uyum içerisinde birbirine adapte oluşu ile firmamız Aycup ® her iki ürünü de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ofisinizin ve iş yerinizin kullan at ürünleri  ihtiyaçlarını uygun fiyatlarımızla karşılamaktan gurur duyarız.

Ürünlerimiz


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak - Tahta Karıştırıcı