Stick Şeker Nedir ? Kağıt sargılı ambalaj ile farklı gramajlarda tüketicinin kullanıma sunulan tek kullanımlık toz şekerlere, Stick Şeker denir. İçeceklerin tatlandırılması için kullanılır.

Stick Şeker

Stick Şeker Nedir ?

Kağıt sargılı ambalaj ile farklı gramajlarda tüketicinin kullanıma sunulan tek kullanımlık toz şekerlere, Stick Şeker denir. İçeceklerin tatlandırılması için kullanılır. Tek kullanımlık küp şeker ve sargılı küp şekerin en yakın alternatifidir. Özellikle çay ve kahve satışı yapan mekanlarda çok sıklıkla tercih edilir.


Stick Şeker Kullanımı

Stick şekerler, hızlı yaşamın aktif olduğu yerlerde çay, kahve ve diğer şekerli sıcak ve soğuk içeceklerin kullanıldığı ve satıldığı alanlarda genel kullanım amaçlı ekonomik ürünler haline gelmiştir. 
Stick Şeker Üretimi

Stick şekerler, son teknoloji ile  tam otomatik şeker doldurma makinelerinde el değmeden üretilir. Toz şekerin dışını kaplayan ambalajı 1 kalite sulfit, kuşe ve kraft kağıtlar ile üretilir. Kullanılan hammaddenin güvenli olması tüketiciler için önem taşımaktadır.Tek Kullanımlık Stick Şeker Kaç Gram ?

Toz şekerin kullanışlı küçük paketler halinde servis edilmesi kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Stick şekerler 2 gruba ayrılır ; Beyaz şeker ve esmer şeker olarak sınıflandırılır. Beyaz ve esmer şekerler, farklı gramajlarda, kullanıcıların tercihine göre 2 gr, 3 gr, 4 gr, 5 gr olarak ambalajlanır.Ekonomik Stick Şeker 

Son zamanlarda artan artan talepler doğrultusunda yaygınlaşan ve popüler hale gelen stick şekerler, kullanımı her geçen gün artmaktadır. Şekerin dışında bulunan kağıt sargılı ambalajı, hijyenik ve sağlığa zararı olmayışından kullanıcılara güven vermektedir.Stick Şeker Reklamı

Sahibi olduğunuz firmanızın da, baskılı stick şeker veya logo baskılı stick şeker kullanmanız reklam ve tanıtımlarınız için faydalı olacaktır. Kullandığınız stick şekerin hijyenik ve ekonomik olması katkısıyla, bunun yanında kolayca reklamınızı güvenle yapılmasını sağlar.


Stick Şeker Satışı

Stick şekerler, baskılı ve baskısız ambalajları ile satışı yapılmaktadır.Kullanıcıların bize en sorduğu sorulardan olan ''Stick Şeker Nedir ? '' sorusuna kısaca blog yazımızda cevaplamış olduk. 


Daha fazla bilgilendirme yazılarımıza Blog sayfamızdan ulaşınız.


Ürünlerimiz

Karton Bardaklar

İletişim 

Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak