sağlıklı karton bardak, en ucuz karton bardak, karton bardak, karton bardak üreticileri, karton bardak üreticisi, karton bardak üretimi, karton bardak fiyatı, karton bardak hakkında, kağıt bardak, tahta karıştırıcı.

Sağlıklı Karton Bardaklar !

Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak

Karton bardak ürünleri yapısı ile büyük ölçüde ekonomiye ve çevreye katkı sağlamaktadır. Çevreye duyduğumuz hassasiyet ve kağıt üretim teknolojisi ile karton bardakları vazgeçilmez hale getirmiştir.

Plastik bardak, tabak ve benzeri kullan at malzemelerin sıcak yiyecek ve içecek tüketiminde kullanılmasının sağlığa sakıncalı olduğu uzmanlar tarafından sürekli dile getirilmektedir.

Bu sebeple İnsan sağlığı ve çevreyi koruma faktörü sağlıklı kağıt ve karton bardak, bir çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de sıcak ve soğuk her türlü içeceğin satışında tercih edilmektedir.

Aycup ® kağıt bardak ürünleri, çevre bilinci hassasiyeti ve insan sağlığının gerektirdiği ölçüleri hissederek doğaya en zararsız ürünleri kullanmaktadır.


Aycup ® Ambalaj Tedarik firması, ulusal ve uluslararası rekabet edilen ve globalleşen dünyada yenilikçi ve çevreye saygıyla çalışan bir kuruluştur. Bu nedenle doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanarak çevreyi kirletici unsurları kaldırmak için yoğun çaba sarf etmektedir.

Aycup ® gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı korumayı kabul etmiştir.

Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak