Lavazza markası kahve dükkanlarında ve tanıtım stantlarında sunumlarını Baskılı Fincan Bardak (Kupa) veya Lavazza Baskılı Karton Bardak ile baskılı ambalaj ürünlerini kahve severlerin hizmetine sunmaktadır.

Lavazza Karton Bardak

Lavazza Karton Bardak

Lavazza markası kahve dükkanlarında ve tanıtım stantlarında sunumlarını Baskılı Fincan Bardak (Kupa) veya Lavazza Baskılı Karton Bardak ile baskılı ambalaj ürünlerini kahve severlerin hizmetine sunmaktadır.


Lavazza karton bardaklar, kahvenin çeşitine göre kullanılan boyutları; 2 oz, 3 oz, 4 oz, 6 oz, 7 oz vending, 8 oz single, 8 oz double, 10 oz, 12 oz, 14 oz, 16 oz, 20 oz, 22 oz boyutlarında single, double ve vending ölçülü, lavazza baskılarıyla satışını yapmaktadır.Lavazza Firması Tarihçesi
Lavazza kahve firması, 1895 yılında kuruldu. İlk şubesini İtalya’nın Turin şehrinde açtı. Çok kısa bir sürede Lavazza’nın müdavimleri özel kahvesinin ne kadar kaliteli olduğundan sıkça bahsetmeye başladı. Takip eden 40 yıl süresince Lavazza’ kahvesinin kalitesi dilden dile anlatılarak tüm İtalya’ya yayıldı.


Lavazza Kahve Markası Gelişimi


Sonraki tarihlerde Turin dışında da birçok yerde satılmaya başlandı. 2.dünya savaşından sonraki gelişme ve sanayileşme döneminde Lavazza yeni seviyelere erişti.


İsim hakkının değerli olması, yapılan reklamlar, ürün geliştirme çalışmaları sayesinde sektörde lider konuma gelmiş, yeni üretim teknikleri, ürün hazırlama ve paketleme yöntemleri ile ön sıralarda yer alarak, Lavazza İtalya’da ev eşyaları sektöründe de en tanınan firmalardan biri olmuştur.


          


Lavazza Kahvesi 1970’lerin sonundan itibaren Lavazza, premium kahvesi aracılığıyla İtalyan sitilini Avrupa’da duyurmaya başlayarak ismini daha kalıcı hale getirdi. 1980’li yıllar Lavazza için çok hızlı bir büyüme dönemiydi. Bu dönemde Fransa, Almanya, İspanya, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde, gerçekleştirdiği kahve ihracatı ile çok güçlü ve kalıcı konum elde etti.1990’larda uluslararası bir yapıya erişerek dünya çapında en bilinen İtalyan kahve temsilcisi olmuştur. Oldukça başarılı görsel kampanyaları sonucu Lavazza İtalyan yaşam stilinin sembolü olmuştur. Günümüzde Lavazza İtalya’nın en favori kahvesi olup dünya genelinde tüm tüketiciler tarafından beğenilir olmuştur.

Bir diğer dünya markası olan Starbucks karton bardak hakkında Blog yazımıza bakınız.


       .


Satışını yaptığımız karton bardak boyutlarına ve ürünlerimize Buradan bakınız.


Aycup ® Ambalaj Tedarik