Konik karton bardaklar koni (huni) şeklindedir. Konik şeklinden dolayı ergonomik olup tutmayı ve içmeyi kolaylaştırır. Üretiminden kaynaklı konik kağıt bardakların kavraması kolay olup tasarımı basittir.

Konik Karton Bardak

Konik karton bardaklar koni (huni) şeklindedir. Konik şeklinden dolayı ergonomik olup tutmayı ve içmeyi kolaylaştırır.

Üretiminden kaynaklı konik kağıt bardakların kavraması kolay olup tasarımı basittir. Yuvarlatılmış ağız kenarı sayesinde, hızlı ve güvenlidir, kullanıcısına rahatlık sağlar. 

Konik kağıt bardaklar, düz yüzeylere bırakılmadığından, şekilleri nedeniyle hızlı içmeyi teşvik edici olarak tasarlanmıştır. 

Konik Karton Bardak Kullanımı Faydaları

Konik karton bardak kullanımı faydalarına örnek verecek olursak: İşverenler açısından, ofis çalışanlarınızın su sebili etrafında daha az vakit geçirerek, işlerin aksamaması ve ofis masalarında daha fazla zaman harcayacakları anlamına gelmektedir.
Bir spor salonuna veya sağlık kulübüne sahipseniz, bardakların konik şekli sayesinde müşterilerinizin motivasyon veya enerji kaybetmeden faaliyetlerine kesintiye uğramadan devam eder.

Tek kullanımlık atılabilir konik karton bardaklar, yere konulmadıkları ve geride bırakılamadıkları için çevreyi ve sağlığımızı korumaya yardımcı olur. Konik karton bardaklar, kolay istiflenmesi sayesinde depolamada fazla yer kaplamaz.


Tek Kullanımlık Konik Karton Bardak Özellikleri 

Ortamınızı daha hijyenik tutmanıza yardımcı olur.

Kağıt dikiş teknolojisi sayesinde sızıntıları önler.

Polietilen (balmumu) kaplamalı kağıdı sayesinde tüm soğuk içeceklerde güvenli kullanılır.

Kolay olarak teker teker kullanımı israfı en aza indirir.

Konik Karton Bardak Nerelerde Kullanılır

Konik karton bardaklar, atletizmde, spor karşılaşmalarında, antrenman odalarında, spor soyunma odaları kullanımı için idealdir.

Konik karton bardaklar, sporcuların, antrenörlerin ve diğer tüketicilerin hızlı şekilde su içmelerini sağlar.

Konik kağıt bardaklar, su sebillerinde, su otomatlarında, yemek servislerinde, kahve dükkanlarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan pratik ve ekonomik çözümdür. Geleneksel tek kullanımlık karton ve plastik bardaklara göre çok daha az malzeme ve enerji ile üretilir.

Konik Karton Bardak Boyutları

3 oz, 4 oz, 4.5 oz, 5 oz, 6 oz, 6.5 oz7 oz7.5 oz olarak genellikle üretimi yapılmaktadır. Soğuk su ve diğer soğuk içecek tüketimi için kullanılır. 

Konik karton bardaklar, Başta A.B.D, Avrupa ve uzak doğu ülkelerinde üretimi satışı yapılmaktadır. Ülkemizde konik karton bardak üretimi satışı yapılmamaktadır.

Aycup Karton Bardak, olarak şimdilik konik karton bardak satışımız bulunmuyor.

Karton bardak kullanıcılarının merak ettiği ;  Konik bardak nedir ? Satışı bulunuyor mu ? Tedarik edilir mi ? şeklindeki sorularına bu yazımızda kısaca cevaplamış olduk.

Diğer ürünlerimize buradan  bakınız. Ürünlerimiz

Karton bardaklar

Daha fazla Blog 


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak