karton bardak üretimi, karton bardak fiyatları, kağıt bardak fiyatları, karton bardak, kağıt bardak.

Karton Bardaklar Daha Sağlıklıdır !


Karton bardaklar, kullan at sınıfında en çok satan çok yönlü ekonomik ürünlerdir. Karton bardaklar günlük kullanımınıza uygun ve içecekleriniz için tasarlanmış pratik çözümdür. Düz beyaz (baskısız) olarak ve renkli (baskılı) alternatifleri sunan firmamız Aycup ® markalı ürünlerimiz ile çekici tasarımlar sunmaktayız.

Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez. Üstün dayanıklığa sahip olan ürünlerimiz içeceklerinizin yoğunlaşmasını engelleyen dirençli yapısı ile ısı yalıtımı sağlar. 1 sınıf polietilenle içinde bulunan likiti korur.

Karton bardaklarımız sızıntıyı ve likit çıkışı engellemek ve güvenlik aşısından sağlam olması için 1 sınıf polietilen'li iç yapıya sahiptir.

Karton bardaklar (Selüloz) kağıttan yapılmış ve sıvının kağıdı ıslatmamasını önlemek için mum veya plastikten kaplanmış tek kullanımlık kaplardır.

Kağıt bardaklar hijyenik olup uzun süre sıcak ve soğuk  sıvı depolayan gıda sınıfına giren kağıtlardan imal edilir. Bilinçli tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.

Karton bardaklar, muadillerine nazaran daha çevreci olup,gıdaya uygun ham madde kullanılan yapısı sayesinde enfeksiyon bulaşmalarına maruz kalınmadı için gittikçe kullanıcılar tarafından popüler olmaktadır.

www.aycup.com.tr