Bizce  imalat yatırımı yapmadan önce piyasaya aracı/satıcı olarak girmeniz, fiyatları, maliyetleri, pazar potansiyelini, müşteri davranışlarını öğrenmeniz gerekir.

Karton Bardak Üretim Satış Yapma İş Fikri

Karton Bardak Üretim Satış Yapma İş Fikri


Karton Bardak İş Fikri Planı


Karton bardak ve satışını yapma ile alakalı bir kaç şey söyleyelim; Yeni bir işe girmek istediğinizde o işteki pazar durumunu bilmeniz, öğrenmeniz, analiz etmeniz çok önemlidir.

Karton bardak üretmeden önce ürünü pazarlamanızı tavsiye ederiz.
Karton bardak pazarı, çok değişkenlik göstermekte olup karton bardak makineleri sürekli el değiştirip süreci devam ettiren girişimciler olmaktadır.

Çok iyi analiz edip iş fikrini hayata geçirmeniz zor olsa da karlı iş fikirleri arasında oldukça revaçtadır.

Ancak bir işte başarılı girişimlerin varlığı sizin de aynı konuda başarılı olabileceğiniz anlamına gelmez. Birbirini kopyalayan işler girişimciler için büyük tehlike oluşturmaktadır.

Konu ile alakalı bilgilendirme  blog yazılarımız için bakınız >>Blog

Ayrıca sık sorulanlar sayfamıza da bakabilirsiniz.>> SSS


Karton Bardak Hammadde Piyasasında Neler Oluyor ?


Karton bardak üretimi yapmadan önceki tavsiyemiz ;

Bizce imalat yatırımı yapmadan önce piyasaya aracı/satıcı olarak girmeniz, fiyatları, maliyetleri, pazar potansiyelini, müşteri davranışlarını öğrenmeniz gerekir.

Örneğin bu alandaki tedarikçileri dolaşıp fiyatları, ürünleri ve ödeme koşullarını öğrenebilir, daha sonra küçük kâr marjlarıyla da olsa karton bardak satmayı deneyebilirsiniz.


Karton bardak ve diğer ürünlerimiz için Ürünlerimiz sayfasına bakınız.


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak