15.11.2012 yılında tek kullanımlık ürünler ve karton bardak sektörüne adım atmamızın buğün 10. yılını kutluyoruz. Türkiye'de karton bardak piyasasına yenilikçi ve ekonomik ürünleri sunmak amacıyla kurduğumuz Aycup ® karton bardak firmamızın kuruluşunun 10.yılını kutlamanın onurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Karton Bardak Sektöründe 10. Yıl

KARTON BARDAK SEKTÖRÜNDE BAŞARILI 10.YIL

15.11.2012 yılında tek kullanımlık ürünler ve karton bardak sektörüne adım atmamızın buğün 10. yılını kutluyoruz.

Türkiye'de karton bardak piyasasına yenilikçi ve ekonomik ürünleri sunmak amacıyla kurduğumuz Aycup ® karton bardak firmamızın kuruluşunun 10.yılını kutlamanın onurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

BAŞARILARLA DOLU SEKTÖRDE 10. YIL

Karton bardak piyasasında en iyi olma hedefimize çok kısa sürede ulaştık.

Yenilikçi çözümlerimiz ile başladığımız günden bu zamana, karton bardak satışda halen firmamız sektöre yön veren baş aktörlerden birisidir.
SÜREKLİ TEDARİK

Sağlıklı ve ekonomik oluşu nedeniye ürünlerimizi kullanan mutlu müşterilerimizin bize verdiği enerji ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Her geçen gün artarak büyüyen kullanıcılarımıza, ürünlerimizi kesintisiz ve sürekli tedarik etmekten gurur duyuyoruz.

Sürekli ürün tedarik anlayışımız sayesinde, geniş ürün yelpazemizi tedarikçilerimize, kurumsal ve son kullanıcı tüketicilere hizmet sağlamaya 10. yılımızda da hız kesmeden devam ediyoruz.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Aycup® olarak geride kalan 10 yıl boyunca müşteri memnuniyeti ile 1.sınıf kaliteli ürünleri, müşterilerimize kullandırmaya ve sıkı çalışmaya odaklandık.
Dünyada ve Türkiye'de güncel olarak yaşanılan karton bardak hammadde sıkıntısını müşterilerimize hissettirmeden tedarik etmekteyiz.

Aycup® olarak geçtiğimiz 10 yıllık başarı için çözüm ortaklarımıza, tedarikçilerimize, iş birlikçilerimize ve değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Aycup® Karton Bardak