Karton bardak, kağıt bardak, tek kullanımlık bardak, karton kahve bardağı,kağıt çay bardağı vs... farklı isimlere sahip oldukları kadar farklı kullanımlara sahiptir. Karton/kağıt bardaklar farklı birçok sıvıyı içinde tutmak için kullanıcısına bariz faydası olan derin kaplardır.

Karton Bardak Kullanımı

KARTON BARDAK KULLANIMI

Karton bardak, kağıt bardak, tek kullanımlık bardak, karton kahve bardağı,kağıt çay bardağı vs... farklı isimlere sahip oldukları kadar farklı kullanımlara sahiptir.

Karton/kağıt bardaklar farklı birçok sıvıyı içinde tutmak için kullanıcısına bariz faydası olan derin kaplardır.

Hızlı yaşam tarzının içinde bulunan kullanıcıların çoğu kahve, çay ve sıcak çikolata gibi sıcak içecekleri servis etmek için kağıt bardakları kullanırlar.

Genellikle tüketiciler karton bardakları, sıcak içecekler için kullanmaktadır.Sıcak içecek kullanımında karton bardak seçimi

Sıcak içecek kullanımına uygun karton bardak, satın alırken içeceklerin ne kadar sıcak olacağını biliyorsunuz. Tek duvarlı/taraflı kağıt bardaklar genellikle yüksek sıcaklıklar için yeterli olmayabilir.

Tek taraflı karton bardaklar çok ısınabilir ve içecek soğumaya başlayana kadar tutulması neredeyse imkansız olabilir.

Bu gibi durumlarda, çift ​​duvarlı double wall kağıt bardakların daha uygun olup olmadığını düşünmelisiniz.

Çift taraflı double wall karton bardaklar kullanıcısının parmaklarını yakmasını önler ve içeriği sıcak tutmaya yardımcı olurlar.