karton bardak fiyatı, kağıt bardak fiyatı, karton bardak fiyatı al, aycup, karton bardak fiyatları toptan, karton bardak sebili, karton bardak kolisi.

Karton Bardak Fiyatları, Kağıt Bardak Fiyatı

Aycup ® Karton Bardak Fiyatları

İstanbul Beykoz merkezli, karton bardak başta olmak üzere tahta karıştırıcı, plastik bardak ve bir çok kullan at ürününü satışını yapan Türkiye'nin sayılı tedarikçisidir.

Tek kullanımlık, ürünlerimizi müşterilerimize kesintisiz olarak tedarik etmeyi taahhüt etmekteyiz.Karton Bardak

Aycup firmamız yaşadığımız ülkemizde kendisine düşen sorumluluğu yerine getirmek için yoğun çaba ve gayret göstermektedir. Özellikle ana ürünümüz olan karton bardakların ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde insanoğluna katkı sağlamaktadır.

Çevremizi korumayı amaç edinerek müşterilerimizin güvenliği için çalışıyoruz. Uluslararası çevre sertifikası olan FDA nın güvenlik yönergelerine uygun ham maddelerden üretilen ürünlerin satışını yapmaktayız.

Müşterilerimiz ürünlerimizi kullanırken geri dönüşlerinde sıcak içeceklerde kullandığımız bardakların kalitesinde kağıt gramajlarının düşmemesini talep etmektedir. Bizde ürünlerimizde aynı gramajlı kartonları kullanmayı garanti etmekteyiz.


Kağıt Bardak

Çoğu yerli üretim olan karton bardakları profesyonel personelimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Aycup ® satış ekibi olarak kurumsal firmanızın ihtiyaçlarını satış ve satış sonrası takip etmekteyiz.

Karton bardak fiyatını linkten talep edebilirsiniz. 


Karton Bardak Fiyat Teklifi Al