Karton bardak piyasasında, ürün boyu ve çeşidine  göre karton bardak fiyatları 0.045 ₺ ile 0.90 ₺ arasında  satışı yapılmaktadır.

Karton Bardak Fiyatları

Karton Bardak Fiyatları

Firmamız standart desenli karton bardak ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır. Özel baskılı karton bardak, logolu karton bardak, siparişi alınmamaktadır. 

Karton bardak piyasasında, ürün boyu ve çeşitine  göre karton bardak fiyatları 0.045 ₺ ile 0.90 ₺ (Türk Lirası ) arasında  satışı yapılmaktadır.

Karton bardak fiyatları, yardımcı ürünler olan tahta karıştırıcı, plastik karıştırıcı, plastik kapak, bardak ceketi ürünlerimizin fiyatı ürün ölçüsü, boyutu, gramajı ve baskı cinsine göre değişkenlik göstermektedir.
Karton Bardak Fiyatı Alma Seçenekleri

Karton bardak fiyatlarını almanın diğer bir yolu; 0 542 101 05 99 numaralı telefondan bize ulaşıp fiyat teklifi istemektir. Karton bardak ve yardımcı ürünlerin fiyatını mail olarak gönderim sağlayınız iletişim adresimiz : info@aycup.com.tr

Kurumsal firmaların ihtiyaçları olan karton bardak ürünleri; 4 oz, 6.5 oz, 7 oz, 7 oz vending, 8 oz, 9 oz ,12 oz, 14 oz,16 oz, 16 oz çorba kasesi boyutlarındaki standart desenli tek kullanımlık ürünlerini, profesyonel personelimiz sayesinde kullanıcılara tedarik etmekteyiz.

Kullanım alanları, sayesinde ürünlerimiz satışa her zaman hazırdır.

Karton bardak fiyatlarımız, rekabetçi piyasa koşulları ile ekonomiktir.

Karton bardak fiyatını sitemizde sağ üst köşede bulunan fiyat teklifi butonu linkine tıklayarak kurumsal bilgilerinizi girdikten sonra, hızlı şekilde alınız.

Ürünlerimizin fiyatlarını iletişim linklerinden hızlı şekilde alıp, karton bardak siparişini kolayca tamamlarsınız.

Sağlıklı ve güvenli ürünlerimizin fiyatına ulaşıp, kolayca sipariş vererek, sizi de mutlu müşteriler arasında görmek isteriz.


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak