karton bardak, kağıt bardak, renkli karton bardak, beyaz karton bardak, karton bardak modelleri, karton bardak fiyatı

Karton Bardak, Desenli, Renkli, Beyaz, Modelleri, Şıktır !

Karton Bardak Tüketimi

Ülkemizde kağıt bardak, endüstrisinin geleceğini umut verici göstermektedir. Karton bardaklar veya tek kullanımlık, kağıt bardaklar, çay, kahve, meşrubat veya içme suyu gibi içecekleri sunmak için tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kağıt bardaklar, plastik muadillerine göre daha renkli ve sağlıklıdır.  Kentsel ve yarı kentsel pazarda artan talep, uluslararası gıda zincirlerinin açılması ve kalite ve çevre dostu ürünlerin kabul edilebilirliği, ülkemiz Türkiye' de daha önce hiç olmadığı gibi kağıt bardakların üretilmesini ve tüketilmesini sağlamıştır.

Türkiye'de kağıt bardaklara olan talep, 2019'da yıllık% 10 artış gösterecek uzmanlar bu şekilde görmektedir. Talepler eğitim kurumları, şirketler, yiyecek kantinleri, restoranlar, kahve ve çay mağazaları, hızlı servis restoranlar  fast food mağazaları ve süpermarketlerden kaynaklanmaktadır.
Kağıt Bardak Piyasası

Bugün bir kağıt bardak sadece ofisler, oteller, festivaller veya toplantılarda çay veya kahve servisi ile sınırlı değildir. Öncelikle içecek servisi yapılmayan tatlı mısır, dondurma, şekerleme ve yoğurt için de kullanılmaktadır.

Büyüyen gıda hizmetleri sektörü, bu pazarın büyümesini sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda küresel olarak da etkileyen önemli bir faktördür. Gelişen fast food restoranlar ve kahve  atıştırmalık mağazaları gelecekte kağıt bardaklara olan talebi artıracaktır. 

Kağıt bardaklar piyasası, çeşitli kuruluşlardan gelen artan talep ve kağıt bardakların bir pazarlama aracı olarak kullanılması nedeniyle hızlanmıştır.Karton Bardak Pazarı

Reklam için kağıt bardak, kullanmak bu günlerde popüler bir şey olmuştur. Kağıt bardak pazarlaması sunan pek çok şirket, büyük ölçekli kuruluşlara, ofislere, kolejlere ve enstitü kantinlerine ücretsiz kağıt bardak sağlamak için kağıt bardak üreticileriyle bağ kuruyor.

Artan tüketim ve düzenli talep, kağıt bardak endüstrisinin geleceğini iyimser kılmaktadır. 

Kağıt bardaklar kesinlikle müşteri ile doğrudan iletişim sağlayan yeni nesil reklam medyası araçlarıdır.


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak