Karton bardaklar, selülozik kağıttan yapılmış ve sıvının kağıdı ıslatmamasını önlemek için mum veya plastikten kaplanmış tek kullanımlık kaplardır.

Karton Bardak

Karton Bardak Kullanımı

Karton bardak sektöründe, yüksek kaliteli ham maddeden üretilen karton bardakları kahve ve çayınızı güvenle tüketmeniz için 1. sınıf ham madde kalitesi kullanmak her şeyden önemlidir.

Bu nedenle karton bardaklar, sızıntıyı, likit çıkışı engellemek ve güvenlik açısından sağlam olması için 1. sınıf polietilenli iç yapıya sahiptir.Karton Bardak Nedir ?

Karton bardaklar, selülozik kağıttan yapılmış ve sıvının kağıdı ıslatmamasını önlemek için mum veya plastikten kaplanmış tek kullanımlık kaplardır.

Kağıt bardaklar hijyenik olup uzun süre sıcak ve soğuk sıvı depolayan gıda sınıfına giren kağıtlardan imal edilir. Bilinçli tüketiciler  sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.Karton bardaklar, muadillerine nazaran daha çevreci olup, gıdaya uygun ham madde kullanılan yapısı sayesinde enfeksiyon bulaşmalarına maruz kalınmadığı için gittikçe kullanıcılar tarafından popüler olmaktadır.


Karton Bardak Şekillendirme Makineleri Videomuz


Aycup ®  olarak, ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmak için sürekli çalışıyoruz.

Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimiz tek kullanımlık ürünleri sürekli tedarik etme anlayışındayız.

Aycup ® firması olarak karton bardaklar ve diğer kullan-at ürünlerin satışını yapmaktayız.


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak