Blog

Tahta Karıştırıcı Üretimi

Tahta Karıştırıcı Üretimi, Son zamanlarda kullanıcıların en çok merak ettiği tek kullanımlık ürünlerden 'tahta karıştırıcılar nasıl üretilir' sorusu oldukça fazla merak edilmiş durumdadır.

Devamını Oku

Tahta Karıştırıcı Satış Firması

Hem yurtdışından, hem de yurtiçi üreticilerden tedarik ettiğimiz ve satışını yaptığımız tek kullanımlık tahta karıştırıcılar paket içerikleri ve kutu adetleri, koli içinde farklılık göstermektedir. Satışını yaptığımız tahta karıştırıcılar özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Dökme ürün diye tabir edilen ve 9 cm, 10 cm, 10.5 cm, 11 cm, 14 cm, 17 cm olarak boyutları satışta olan ölçülerdir.

Devamını Oku

Tahta Karıştırıcı Fiyatı

Satışını ve tedarikini yapmış olduğumuz Aycup® markasının kalitesine sahip olan tahta karıştırıcı ürünlerimiz, hafif yapısı sayesinde rahatça kullanılır. İçeceğin içinde bulunan şekerin homojen olarak dağılmasına yardımcı olur.

Devamını Oku

Abeslang-Dil Çubuğu

Abeslang Türkçe anlamı ‘dil çubuğu’ olarak ifade edilir. Diğer bir ifade ile beraber dil basacağı şeklinde anlatıldığını söylemek mümkündür. Daha çok hekimlerin kullandığı çubuktur. Doktorun muayene yapabilmesi için yardımcılarından tek kullanımlık üründür.

Devamını Oku

Tahta Karıştırıcı 500'lü Paket

Kutusunda 500 adet tahta karıştırma çubuğu bulunmaktadır. Pakette çok sayıda çubuk olduğu için içeceğinizi karıştırdıktan sonra hemen yeni bir tane alabilir sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Daha Fazla Blog