Hem çevreye hem de bütçenize katkı sağlayacak olan bu ürünler Aycup ® firmamız tarafından istediğiniz sayıda ve baskı seçenekleriyle size ulaştırılabiliriz.

En Ucuz Karton Bardak

En ucuz karton bardakları kullanmak ister evde, ister işyerinde çevre dostu ürünlerin kullanımı tüketiciler için oldukça önemlidir. İnsanlar bilinçlendikçe de buna daha fazla dikkat etmeye başlamıştır.

Her işyerinde çevre bilinci denildiğinde ilk akla gelen şey karton bardaklar olur.

Çünkü bu bardakların kullan at özelliklerinin olması hem çevre kirliliğinin önüne geçer hem de geri dönüşüme önemli bir katkı sağlar.


Cam bardak kullanmanın birden fazla zararı olabilir. Örneğin; cam bardak kullandığınız da daha fazla su harcamış olduğunuz gibi bu aynı zamanda iş gücü gerektirir.

Doğal olarak işyerinizde sırf bardakları yıkamak için bile personel çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Kağıt bardaklar, yalnızca çay içmek için değil aynı zamanda hijyen içinde çok önemlidir.Aynı bardaktan su içmek yerine kağıt bardaklar kullanılarak kişiye özel hale getirilebilir. Karton bardak fiyatı belirlenirken çeşitli faktörlerin göz önünde tutulması gerekir.

Örneğin; bardak üzerinde baskı varsa ya da renk farkı olacaksa fiyat ister istemez bu durumdan etkilenecektir. Satın alacağınız bardak sayısı ne kadar fazla olursa bu toplu alım fiyatına da etki edeceğinden dolayı sizin için daha ekonomik bir tercih olacaktır.

Karton bardakların düşük maliyetli olması kullanım alanının da geniş olmasını sağlar. Sadece düğün işyeri ya da toplu yaşam alanları değil aynı zamanda evlerde de kullanılabilir olmasını sağlamıştır.

Sonuç olarak; hem çevreye hem de bütçenize katkı sağlayacak olan bu ürünler Aycup ® firmamız tarafından istediğiniz sayıda ve baskı seçenekleriyle size ulaştırırız.

Aycup ® Karton Bardak