Özellikle sıcak içecekler için kullanılan karton bardaklar, plastik ve köpük bardaklara göre daha sağlıklı ve hijyeniktir.

Ekonomik Karton Bardak

Ekonomik ve Sağlıklı Karton Bardak

Ekonomik karton bardak fiyatları ve avantajları ile günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.

Ekonomik ve pratik olması nedeniyle karton bardak ürünleri kullanmanın faydası, doğaya ve de bütçenize olumlu katkı sağlamaktadır.Kâğıt ham maddesinden üretilen karton bardaklar, muadilleri cam, köpük ve plastik gibi doğaya zarar vermeden korumaktadır.

Kullan-at (to-go) özelliği sayesinde yıkama ve kurutma gibi sorunları olmayan karton bardaklar, evde ve ofiste size daha rahat kullanım kolaylığı sağlar.

Karton Bardak Fiyatı

Cam bardak, köpük bardak ve kullanım açısından plastik bardak fiyatlarına nazaran daha ekonomik ve avantajlı olması nedeniyle bütçe dostu ürünlerdir.
Özellikle sıcak içecekler için kullanılan karton bardaklar, plastik ve köpük bardaklara göre daha sağlıklı ve hijyeniktir.
1.sınıf hammadde ile üretilen karton bardaklar, ekonomik olmasının yanında kolay depolanıp istiflenir, taşınabilir özelliği sayesinde kullanışlı ve şıktır.
1. sınıf ekonomik karton bardak kullanımı sayesinde ev ve iş hayatınızda karton bardak ürünleri büyük yardımcımızdır. 
Karton bardak ve diğer tek kullanımlık ürünleri web sitemizden inceleyip LİNKE tıklayarak kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Aycup ®