Reklam yapmanın basit ve ekonomik yolu; özel baskılı karton bardaklar kullanmaktır.  Özel baskılı karton bardaklar, ucuz reklam araçlarıdır.

Baskılı Karton Bardak

Baskılı Karton Bardak Nedir ?

Bir işletmenin veya bir markanın reklamını yapmak söz konusu olduğunda, çoğumuzun aklına yüzlerce reklam seçeneği gelir. Reklam artık her yerde, birden çok platformda ve birden çok farklı medya organlarındadır. 
Reklam yapmanın basit ve ekonomik yolu; özel baskılı karton bardaklar kullanmaktır.  
Özel baskılı karton bardaklar, ekonomik ve hijyenik reklam araçlarıdır.


Promosyonlu Karton Bardaklar

Marka tanıtımı için mükemmel tek kullanımlık ürünlerdir.
İşletme sahipleri, markalarının gelişmesi ve bilinirliğin artması için sürekli gayret göstermektedir. Bu nedenle şirketlerin ve markaların aktif olması gerekmektedir. 
Tek kullanımlık özel baskılı karton bardaklar, bir çok kişinin markanızı tanınmasını sağlamak için üretilen mükemmel reklam araçlarıdır.
Karton bardaklar, kahve dükkanları ve paket servisi içecek sunan şirketler için gereklidir.  Logolu Karton Bardak

Tasarım ve baskısı çalışması yaptırarak işinizdeki her çalışana markanızın aşina olmasını sağlarken, bunun yanında müşterilerinize kısa yoldan reklam yapmanızı sağlar.
İşletme logolu karton bardaklar, promosyonlu karton bardaklar, ekonomik olup kullanıcıya veya işletmeciye maliyet yükü getirmez. Ofis içindeki kahve makineleri ve su sebili otomatları içinde kullanabilirsiniz. 
Standart baskılı karton bardak, ürünlerimize göz atabilir soru sormak için iletişime geçebilirsiniz.


Ürünlerimiz


Aycup ® Karton Bardak - Kağıt Bardak