Aycup Karton Bardak, sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış, sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç edinmiştir.

Aycup Karton Bardak

Aycup ® Karton Bardak

Kurulduğumuz 2012 yılından bu yana sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta, doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Yılların getirdiği deneyimle sunduğumuz çözüm önerilerimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından güvenilen ve tercih edilen karton bardak markası olmaya devam etmekteyiz.

Bu yaklaşım sayesinde Aycup Karton Bardak, sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış, sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç edinmiştir.Karton Bardak Firması

Firmamız tek kullanımlık ürünler sektöründe kendi markamızın satışı ile lider üretici firmaların bayiliğini de bünyesine katarak müşterilerimize kaliteli, maliyeti düşük, avantajlı ürünler sağlamaktayız.

Müşteri odaklı iş modelimiz çözüm ortaklarımızla güvene dayalı bir ilişki olmaktadır, bu anlayış neticesinde portföyümüz her geçen gün genişleyerek faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Bize duyulan güven, yaptığımız işe daha fazla özen göstermeye teşvik etmekte, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerimizi daha da iyileştirmeye itmektedir.


Karton Bardak Markası

Rekabetin ön plana çıktığı karton bardak piyasasında Aycup Karton Bardak, hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmaya devam edecektir.

8 yıllık tecrübesiyle Aycup ® Karton Bardak, bugün genç ve dinamik kadromuz ile sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.


Aycup ®