Aycup, Firmamız, biz kimiz, karton bardak firması, karton bardak şirketi, mottomuz, baskılı karton bardak, renkli karton bardak, karton bardak tutamacı

Aycup ® Markamız Hakkında

Aycup® Karton Bardak Satış Firması

İstanbul Beykoz merkezli, karton bardak başta olmak üzere tahta karıştırıcı, tek kullanımlık, sızdırmaz plastik ürünler ve bir çok kullan at ürününü satışını yapan Türkiye'nin sayılı tedarikçileri arasındadır.

Ürünlerimizi müşterilerimize kesintisiz olarak tedarik etmeyi taahhüt etmekteyiz. Aycup ® firmamız yaşadığımız ülkemizde kendisine düşen sorumluluğu yerine getirmek için yoğun çaba ve gayret göstermektedir. Özellikle ana ürünümüz olan karton bardakların ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde insan oğluna katkı sağlamaktadır.
Çevremizi korumayı amaç edinerek müşterilerimizin güvenliği için çalışıyoruz. Uluslararası çevre sertifikası olan FDA' nın güvenlik yönergelerine uygun ham maddelerden üretilen ürünlerin satışını yapmaktayız.Karton Bardak Siparişi

Müşterilerimiz ürünlerimizi kullanırken geri dönüşlerinde sıcak içeceklerde kullandığımız bardakların kalitesinde kağıt gramajlarının düşmemesini talep etmektedir.

Bizde ürünlerimizde aynı gramajlı kartonları kullanmayı garanti etmekteyiz. 
Aycup satış ekibi olarak kurumsal firmanızın ihtiyaçlarını satış ve satış sonrası takip etmekteyiz.Çoğu yerli üretim olan karton bardakları profesyonel personelimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Karton bardak ve kullan at ürünlerinin gelen talepleri firmanızın ihtiyaçlarına uyarlayıp teslim ediyoruz.
Hizmetimiz sürekli kaliteli ve güvenli ürünleri sunmaktır.Aycup ®