8 oz karton bardak, 8 oz kağıt bardak, karton bardak fiyatı, kağıt bardak fiyatı, promosyon karton bardak, kraft karton bardak, karton bardak koli.

8 oz Karton Bardak

     8 oz 200 ml kapasiteli karton bardak, yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. 8 oz standart desenli kağıt bardak, ürünümüz sıcak içecekler için tasarlanmış olup kullanışlı ve pratiktir. Flexo baskı teknolojisiyle üretilir. Kağıt bardak, sınıfında en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir. İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller.

İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir. Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden ve su sarfiyatından büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır. Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Karton bardaklar büyük ölçüde toplumun ve iş hayatının kalabalık alanlarında kullanılmaktadır.

Örneklendirecek olursak; şirket genel merkezlerinde, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, seyahat firmalarında, yemekhanelerde, kantinlerde, endüstriyel alanlarda, restoranlarda, kahve ve çay dükkanların da, fastfood’lar da, süper marketlerde, sağlık merkezlerinde ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Hızlı yaşamın artık vazgeçilmezleri haline gelen kullan at ürünler hayatımızın büyük bölümünde bize yardımcı olmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı, yaşantımıza hızlı şekilde adapte olan kullan at ürünler, pratiklik ve ergonomi sağlayarak bu ürünlere yönelmemizi sağlamıştır.


Birçok dünya ülkesi gibi ülkemizde take a way yani kullan ve at ürünler alışkanlık haline gelmiştir. Karton bardak yardımcı ürünleri, tahta karıştırıcı, plastik kapak, plastik karıştırıcı ve bardak tutucu sleve’ler çok tüketilmektedir.

Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez. Üstün dayanıklılığa sahip olan ürünlerimiz içeceklerinizin yoğunlaşmasını engelleyen dirençli yapısı ile ısı yalıtımı sağlar. 1 sınıf polietilenle içinde bulunan likiti korur.

Karton bardaklarımız hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır.

Fiyat bilgisini bu linkten bizimle temasa geçerek hızlı şekilde alabilirsiniz.

https://www.aycup.com.tr/siparis-formu