7 oz vending karton bardak, otomat bardak, karton bardak, karton bardaklar, kağıt bardak, renkli karton bardak, beyaz karton bardak, su sebili bardak.

7 oz Vending Karton Bardak

7 oz Karton Bardak 175 ml Kapasiteli

7 oz vending ölçülü ürünümüz, otomat makinelerine uygun olup yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır.

Ürünümüz standart desenli, sıcak içecekler için tasarlanmış kullanışlı ve pratiktir. Flexo baskı teknolojisiyle üretilir. Kullan at kültüründe en çok tercih edilen ürünler sınıfındadır. Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.

İçeriğinde kullanılan 1.sınıf karton ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı polietilenli madde suyu ve likiti itici özelliğindedir.

Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır. Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür.Kullanılıp alıştıktan sonra vazgeçilmezdir.7 oz Karton Bardaklar

Hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır.

7 oz 3000 adetli karton bardak, ürünümüzün fiyat bilgisini bizimle temasa geçerek hızlı şekilde alınız.

https://www.aycup.com.tr/siparis-formu